LABjs (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: An AJAX HTTP error occurred.
et: Esines AJAX HTTP viga.

en: HTTP Result Code: !status
et: HTTP kood: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
et: AJAX HTTP päring lõppes tavatult.

en: Debugging information follows.
et: Järgneb silumise teave.

en: Path: !uri
et: Teekond: !uri

en: StatusText: !statusText
et: Staatus: !statusText

en: ResponseText: !responseText
et: VastusTekst: !responseText

en: ReadyState: !readyState
et: ValmisOlek: !readyState

en: @title dialog
et: @title dialoog
