Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Features
be: Функцыі

en: export
be: экспартаваць
