Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Export data
da: Eksportér data

en: export
da: eksportér

en: CSS Class
da: CSS-klasse
