Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Features
es: Características

en: Export data
es: Exportar datos

en: export
es: exportar

en: CSS Class
es: Clase CSS

en: Learn Drupal
es: Aprende Drupal
