Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: export
eu: esportatu
