Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Export data
fi: Vie dataa

en: export
fi: lataa

en: CSS Class
fi: CSS-luokka
