Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Features
he: פיצ'רים

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: export
he: ייצוא
