Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Features
ja: フィーチャー

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: export
ja: エクスポート
