Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Features
lt: Savybės

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: export
lt: eksportuoti
