Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: export
nl: exporteer

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Copy the export text and paste it into another myobj using the import function.
nl: Kopieer de exporttekst en plak het in een ander 'myobj' met behulp van de importfunctie.
