Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: export
oc: exportar

en: CSS Class
oc: Classa CSS
