Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Export data
pl: Eksport danych

en: export
pl: eksportuj

en: CSS Class
pl: Klasa CSS
