Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Export data
pt: Exportar dados

en: export
pt: exportar

en: CSS Class
pt: Classe CSS
