Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Features
ru: Особенности

en: Export data
ru: Экспортированные данные

en: export
ru: экспорт

en: CSS Class
ru: CSS Класс
