Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Export data
sk: Exportovať údaje
