Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Features
tr: Özellikler

en: Export data
tr: Verileri dışarı aktar

en: export
tr: dışarı ver
