Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Features
vi: Tính năng

en: Export data
vi: Xuất dữ liệu

en: export
vi: xuất ra
