Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Ladder Maintainers
hi: सीढ़ी देखरेख

en: Ladder Sections
hi: सीढ़ी अनुभाग

en: Section Title
hi: संभाग शीर्षक
