Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha7) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Overview
es: Vista general

en: Entity API
es: API Entidad

en: Lessons
es: Lecciones

en: Field Collection
es: Colección de Campos
