Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།
