Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Weight
fa: وزن

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: export
fa: صدور
