Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Weight
fr: Poids

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Export data
fr: Exporter les données

en: export
fr: exporter

en: CSS Class
fr: Classe CSS

en: lesson
fr: Leçon
