Lesson Ladder (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Features
uk: Властивості

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: export
uk: експорт

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: Copy the export text and paste it into another myobj using the import function.
uk: Скопіюйте текст вивантаження і вставте його в інший myobj через функцію імпорту
