Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།
