Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Landing page
oc: Pagina de destinacion
