Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Features
ro: Caracteristici

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Landing page
ro: Pagină destinație
