Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Machine name
sk: Strojový názov
