Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Features
uk: Властивості

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Landing page
uk: Цільова сторінка
