Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Machine name
de: Systemname

en: Landing page
de: Kampagnenseite

en: Landing Pages
de: Kampagnenseiten
