Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Features
es: Características

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Landing page
es: Página de entrada
