Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Landing page
fi: Laskeutumissivu
