Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Machine name
fr: Nom système

en: Landing page
fr: Page de destination
