Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Features
hu: Jellemzők

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Landing page
hu: Befogadó oldal
