Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Features
it: Funzionalità

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Landing page
it: Pagina di destinazione
