Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Features
ja: フィーチャー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Landing page
ja: ランディングページ

en: Landing Pages
ja: ランディングページ
