Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Landing page
pl: Strona docelowa
