Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Features
ru: Особенности

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Landing page
ru: Целевая страница
