Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Features
tr: Özellikler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Landing page
tr: Açılış sayfası

en: Landing Pages
tr: Açılış Sayfaları
