Custom Landing Page Builder (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Features
vi: Tính năng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Landing page
vi: Trang đích
