Language Switcher Dropdown (7.x-2.6) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Language
gd: Cànan

en: Before
gd: Roimhe

en: After
gd: 'Na dhèidh

en: Height
gd: Àirde

en: Show
gd: Seall

en: Languages
gd: Cànain
