Language Prefix (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Code
af: Kode

en: English name
af: Engelse naam

en: Direction
af: Rigting
