Language Prefix (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Code
ca: Codi

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: English name
ca: Nom en anglès

en: Native name
ca: Nom natiu

en: Direction
ca: Direcció

en: Enable !title
ca: Habilita !title

en: Set !title as default
ca: Marca !title com a predeterminat
