Language Prefix (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Code
cs: Kód

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: English name
cs: Anglický název

en: Native name
cs: Vlastní název

en: Direction
cs: Směr

en: Enable !title
cs: Zapnout !title

en: Set !title as default
cs: Nastavit !title jako výchozí
