Language Prefix (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Code
da: Kode

en: Multilingual
da: Sprog

en: English name
da: Engelsk navn

en: Native name
da: Lokalt navn

en: Direction
da: Retning

en: Enable !title
da: Aktivér !title

en: Set !title as default
da: Sæt !title som standard
