Language Prefix (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Code
et: Kood

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: English name
et: Ingliskeelne nimi

en: Native name
et: Omakeelne nimi

en: Direction
et: Suund

en: Enable !title
et: Luba !title

en: Set !title as default
et: Määra !title vaikeväärtuseks
