Language Prefix (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Code
eu: Kodea

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: English name
eu: Ingeleraren izena

en: Native name
eu: Jatorrizko izena

en: Direction
eu: Helbidea
