Language Prefix (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Code
gl: Código

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: English name
gl: Nome en inglés

en: Native name
gl: Nome nativo

en: Direction
gl: Dirección

en: Enable !title
gl: Activar @title

en: Set !title as default
gl: Seleccionar !title como predeterminada
