Language Prefix (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Code
hr: Kôd

en: English name
hr: Engleski naziv

en: Native name
hr: Izvorno ime

en: Direction
hr: Smjer

en: Enable !title
hr: Omogući !title

en: Set !title as default
hr: Postavi !title zadanim
