Language Prefix (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Code
hu: Kód

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: English name
hu: Angol név

en: Native name
hu: Név

en: Direction
hu: Irány

en: Enable !title
hu: !title engedélyezése

en: Set !title as default
hu: !title beállítása alapértelmezés szerintinek
