Language Prefix (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Code
hy: Կոդ

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Enable !title
hy: Ակտիվացնել !title

en: Set !title as default
hy: !title դնել լռելյայն արժեք
